Kurusıkı Susturucu

Nomad Tech ile Öğren

Kurusıkı Susturucu

Kurusıkı Susturucu

Kurusıkı tabancalara susturucu takmak için kurusıkı susturucu araştırması yapabilirsiniz. Genel susturucular kurusıkılara da olabiliyor.

Peki, ne işe yarar? Aslında bakarsanız kurusıkı susturucu kapsamında olumlu yorumlar yok. Nedeni ise, kurusıkı tabancaların zaten ateşleme konusunda eksik oluşudur. Kurusıkı olması demek, zaten saldırı durumunun olmadığını göstermektedir. Bu durumda aynı zamanda susturucunun da olması silahın tamamen işlevsiz hale getirilmesi anlamına gelecektir.

Kurusıkı Tabancaya Neden Susturucu Takılır?

Aslına bakılırsa, kurusıkı tabancalar susturucu takılmasında sadece amaç kontroller olabiliyor. Çünkü zaten tabancanın saldırı gibi bir işlevi olmadığından, susturucu olması halinde herhangi bir işlevi olmuyor. Bu durumu silah temizliği, silah tamiri gibi durumlarda kullanan kişiler olabilir. Susturucu ile silahın kontrollerinin yapılması, şarjör ve diğer alanlarda olan bir problem varsa bu problemin ortadan kalkması için yapılan işlemlerde kullanılabilir.

Susturucu ne işe yarar?

Susturucunun ne işe yaradığını sorabilirsiniz. Kullanım amacı tamamen normal silahlarda, yani ateşleme yapan silahlarda bunun sessiz bir şeklide gerçekleşmesidir. Yani susturucu gerçek anlamda kullanılır. Silahtan ses çıkmadan ateşlenme gerçekleşecektir. Ateşlemenin olduğu bu şekilde belli olmayacaktır. Ancak kurusıkı tabancalarda zaten sadece ses oluyor. Ateşleme olmuyor. Bunun için susturucunun takılması konusunda soru işretleri yer alıyor. Susturucu takıldıktan sonra normal tabancanın kullanılması halinde ses gelmiyor.

Susturucu İşlevi

En iyi kurusıkı tabanca araştırmaları yapabilirsiniz. Bunun sonucunda aslında susturucuya ihtiyacınız olmadığını da göreceksiniz. Kurusıkı kullanılacak olan bir tabancanın bir diğer işlevinin de ortadan kaldırılması mantıklı olmayacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak tamamen kararınızı siz verebilirsiniz. Denemek amaçlı olacak ise direkt olarak susturucu temin etmeniz de mümkün olacaktır. Bunun için önerilen susturucular olacak. Gerek kurusıkı tabancalar için gerekse işlevselliği olan tabancalar için kullanımı sağlanabilir. İşlev tamamen ortaya çıkan o sesin kesilmesidir.

Susturucu Fiyatları 

Almak istediğiniz kurusıkı tabancaların dışında, direkt olarak susturucu ile de kullanabileceğiniz normal tabancalar olabilir. Normal tabancalar olduğunda susturucu kullanmak isteyen kişiler için ayrıca satılması mümkün. İnternet üzerinden silah parçaları satan siteler aracılığı ile satın alma işlemi yapabilirsiniz. Uygun olan fiyatlar ile direkt olarak satın alma işlemi gerçekleşecektir. İnternet üzerinden silah parçalarını inceleyerek hem parçalar için sunulan özellikleri hem de fiyatları inceleyerek direkt olarak satın alabilirsiniz. Kurusıkı mp5 için susturucu almak istiyor olabilirsiniz. Ayrıca parça satın almak için daha önce silahı aldığınız ya da direkt olarak parça temin ettiğiniz bir yer ile de bu ihtiyacın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Online almak istemeniz halinde kısa süre içinde temin edilecek, direkt olarak satın alma işleminin gerçekleşmesi ile parça temini de olacağından kullanım sağlanacaktır. Sorun yaşamadan direkt olarak satın alabilir, sizin için sunulan susturucu fiyatları üzerinden hareket edebilirsiniz. Anında işlem yaparak satın almanız mümkün olacak.

Kullanıcı Yorumları