Kurusıkı Mermisi

Nomad Tech ile Öğren

Kurusıkı Mermisi

Kurusıkı Mermisi

Kurusıkı mermisi nedir? Özellikleri nelerdir? Gerçek silah ile farkı nedir? Merak ettiğiniz bu soruların yanıtı verilmekte.

Sizin için sunulan kurusıkı mermisi özellikleri ile aslında nasıl bir avantajınız olduğunu göreceksiniz. Kanunlara göre gerçek silah için satın alınan mermi sayısının 200 adedi geçmemesi gerekiyor. Bu bir yıl içinde alınacak olan mermidir. Bunun dışında direkt olarak kurusıkıların mermilerine bakıldığında, bu şekilde bir sınırlandırma olmadığını görüyoruz.

Kurusıkı Mermi Çeşitleri

Bakıldığında çok sayıda çeşidin kurusıkı için oluşturulduğunu göreceksiniz. İnternet üzerinden de satışların gerçekleşmesi olağandır. Sayı sınırlaması olmadığından, elbette çok daha avantajlı şekilde satın alma işleminin gerçekleşmesi mümkün olmaktadır. Mermi çeşitleri konusunda da bir sınırlandırma olmadığından, gerçek silaha göre daha kolay kullanımı vardır. Gerçek silah için alınan bu önlemler, elbette güvenli kullanımı sağlamak açısındandır. Geliştirilmiş olan seçenekler, kural ve kanunlar incelenerek mermi çeşitlerinin kullanımı ve alım sayısı hakkında bilgi alınabilir. Kurusıkı silahlar için bu şekilde bir sınırlandırma söz konusu olmayacaktır.

Farklı özellikler ve farklı performanslar;

Kurusıkı silahlar için üretilmiş olan mermi çeşitlerini incelemeniz halinde, aslında hemen hemen hepsinde farklı özellik ve fiyat olduğunu da göreceksiniz. Örnek verilecek olursa Magnum mermiler için kurusıkı olmak üzere, diğer mermilere göre çok daha pahalı fiyatlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum gerçek silahtan çıkan ses ile benzerlik göstermesinden kaynaklanmaktadır. Tamamen bu amaçlanarak üretilmiş olduğundan en iyi kurusıkı mermisi kapsamında özellik ve performans incelenerek karar verilmesi gerekmektedir. Bunu göz önünde bulundurarak inceleme yapmanız gerekiyor.

Yerli Mermiler;

9 mm çapında olması söz konusu olabilir. Dolu ağırlık için 4.5 gram, boş ağırlık için ise 3.90 ağırlık bilgisi verilmiştir. 0.50 gram ve üstünde olan barut oranı aslında bu hususta önemlidir. Çeşitlere bakıldığında özellik ve avantaj konusunda son derece farklı mermiler olduğundan incelemelerin bu yönde detaylı bir şekilde gerçekleşmesi önerilir.

Renkli Kurusıkı Mermisi Var mı?

Sorulan sorular arasında renkli kurusıkı mermilerinin olup olmadığı da var. Elbette yapılan üretimler arasında renkli olanlarının olduğunu da göreceksiniz. Renkli mermi kullanmayı sevenlere özel üretim olan siyah, beyaz, nikel, altın, spesifik mermi gibi pek çok çeşit üzerinden üretimin gerçekleştiğini göreceksiniz. Bunu değerlendirip, direkt olarak inceleme yapabilirsiniz. Kurusıkı mermi çeşitleri içinde renkli olan seçeneklerin olduğunu bilerek hareket edebilirsiniz.

Fiyat;

Renk konusunda ya da özellik, performans konusunda mermilerin fiyatları değişmektedir. Ancak bilmeniz gereken gerçek bir silah ile kurusıkı silah arasında elbette mermiler için fiyatın değiştiğidir. Mümkün olduğunca uygun fiyatlı olanlarının özellik ya da farklı performans ile sunulduğunu görebilirsiniz. İncelemelerinizi özellik üzerinden yapmanız halinde herhangi bir sorun yaşamadan direkt olarak mermi kullanımının gerçekleşmesi sağlanabilir.  550 bar kurusıkı mermisi gibi özellik üzerinden arayabilirsiniz. 

Kullanıcı Yorumları