Nomad Tech Bir Fuara Daha Katıldı!

Nomad Tech ile Öğren

Nomad Tech Bir Fuara Daha Katıldı!

Nomad Tech Bir Fuara Daha Katıldı!

20-23 Kasım tarihleri arasında İzmir Foça J.ALB. M Remzi Kızılsu Atış Alanı’nda düzenlenen Keskin Nişancı Atış ve Talim günlerine, CC Holding markası Nomad Tech’de katıldı.

Nomad Tech, Keskin Nişancı Atış ve Talim Günlerinde yerli ve milli üretim olan ürünlerini sergiledi. Türkiye’nin 81 ilinden askerlerin atış eğitimi aldığı fuar ve talim günleri boyunca Nomad Tech markası yoğun ilgi gördü. Askerler tarafından ilgi ile karşılanan markaya, ordunun ve askerlerin ihtiyaçları olan ürünleri ürettikleri için teşekkürler iletildi.

 

Üst düzey rütbeli komutanlar da Nomad Tech Akıllı Çelik Hedef ve Akıllı Hareketli Hedef Maraz K1, Maraz Lite ürünlerine ilgi gösterdi. Gün geçtikçe alanında uzmanlaşan ve profesyonelleşen ordumuzun atış talimlerinde sabit hedeflerden ziyade, hareketli hedeflerin tercih edilmesinin eğitimde daha etkili olacağına vurgu yapıldı. Akıllı Hareketli Hedef Maraz K1, Türk Askeri sisteminin ihtiyaçlarını karşılayan yapıda olduğu için komutanlar Nomad Tech yetkililerine teşekkürlerini ileterek başarılarının devamını diledi.


Fuar boyunca ilginin hiç azalmadığı Nomad Tech ürünleri savunma sanaayine başarılı bir giriş yaptı ve adından sıkça söz ettirerek çalışmalarına devam ediyor.

Fuar Alanından Görüntüler;

Kullanıcı Yorumları