X

Nomad Tech; Savunma sanayinde bilgi veren, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne destek ve tedarikte bulunan bir firmadır.

info@nomadtech.com.tr
0312 513 2323

 

HAKKIMIZDA

Nomad Tech, 2018 yılında savunma sanayiinde orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni teknolojilerin getirilmesi ve teknolojideki yenilikleri takip ederek, savunma sanayiinin çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Bursa’da kurulmuştur. Kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek piyasada saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Nomad Tech, tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

 

VİZYONUMUZ

- Hizmet verdiği alanda uygulanabilir en yeni ve ileri teknoloji metodlarla hizmet vermek
- Faaliyetlerimizi geliştirmek, sürdürmek ve global piyasada yer almak.
- Müşteri beklentilerini karşılayan ve beklentinin üstünde hizmet vermek.

MİSYONUMUZ

- Rekabet eden bir firma olarak büyük ve kapsamlı projelere imza atmak
- Yüksek kalite prensibi doğrultusunda her türlü özel kurum ve resmi kuruluşlar da dahil olmak üzere geniş müşteri kitlesine ulaşmak.
- Yeniliklere açık olmak, son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak.